Wstęp

W tym dziale znajdziesz informacje potrzebne, aby uruchomić własny program lojalnościowy. Możesz dowiedzieć się, co to jest program lojalnościowy, jakie są jego cele i dlaczego warto wdrożyć go w firmie. Opisaliśmy też różne rodzaje programów lojalnościowych oraz sposoby, jakimi może być realizowana obsługa programów lojalnościowych.

W dalszej części przeczytasz, jak zrealizować wdrożenie programu lojalnościowego z użyciem platformy Klub Klienta. Poznasz nasze mobilne aplikacje lojalnościowe:

  • Klub Klienta Manager, w której zdefiniujesz swój program
    oraz
  • Klub Klienta, czyli aplikacja do zbierania punktów i ich wymiany na nagrody przeznaczona dla twoich klientów.

W tworzeniu mobilnych aplikacji lojalnościowych położyliśmy nacisk na prostotę i intuicyjność obsługi przy zachowaniu dużej funkcjonalności. Własny program możesz uruchomić całkowicie samodzielnie.

Nieodzownym elementem każdego programu lojalnościowego jest jego promocja. Klub Klienta dostarcza ci w tym zakresie szereg możliwości. Dowiesz się, jak zdobywać klientów, jak zwiększyć sprzedaż i zaangażowanie klientów przy wykorzystaniu narzędzi promocji dostępnych w aplikacji.

Przygotowaliśmy przykłady, w których opisaliśmy programy lojalnościowe dla paru hipotetycznych firm. Masz możliwość przetestowania aplikacji na przygotowanych przez nas danych. Dzięki temu łatwo zapoznasz się z podstawową funkcjonalnością systemu od strony praktycznej.